Оголошення про проведення засідання «круглого столу» з обговорення проєкту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги»

Дата :
2023-11-13

Повідомляємо, що 16 листопада 2023 року об 10 год. у малій залі виконавчого комітету Білоцерківської міської ради за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15 відбудеться засідання «круглого столу» з обговорення проєкту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про тарифи на ритуальні послуги».

З проєктом рішення та аналізом регуляторного впливу до них можна ознайомитись на офіційному веб-сайті міської ради та її виконавчих органів у розділі «Актуально» від 19 жовтня 2023 р.

Заступник міського голови Інна НОВОГРЕБЕЛЬСЬКА