До уваги активних мешканців Білої Церкви! Запрошуємо вас на форум «Партнерство заради відновлення Білоцерківської громади», який відбудеться 24 червня

Дата : 
2024-06-12

На форумі ми обговоримо напрацьований проєкт Плану відновлення та розвитку громади. Учасники заходу матимуть нагоду висловити свою думку щодо важливих напрямків розвитку громади, запропонувати власні ідеї та налагодити взаємодію для їх реалізації з представниками органів місцевого самоврядування, громадських організацій, бізнесу та іншими активними мешканцями Білоцерківської ТГ.

Теми Форуму:

План відновлення та розвитку – головні виклики та перспективи;

Співпраця місцевої влади та громадськості – найбільш ефективні

інструменти налагодження діалогу;

Залучення громадськості до процесів відновлення.

Крім того, запланована сесія, під час якої у вас буде можливість спільно з іншими мешканцями громади запропонувати власний проєкт до Плану відновлення та розвитку.

Спікери Форуму: керівники й представники органів місцевого самоврядування, громадських організацій та місцевого бізнесу, лідери громадської думки громади.

Детальну інформацію, програму і місце проведення заходу з міркувань безпеки буде надіслано лише зареєстрованим учасникам.

Реєстрація для участі у заході:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfZg-gz3_kawXgtH831bnJakshNJ08MMTiVNx0oi_Djkf7mTg/viewform?usp=sf_link

Форум організовано в рамках проєкту «Забезпечення участі громадян у процесі відновлення», що впроваджується ГО «Агенція відновлення та розвитку» за підтримки проєкту UNDP в Україні «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та фінансування Міністерства закордонних справ Данії.

ГО «Агенція відновлення та розвитку»