Літо з користю: у Білоцерківській громаді завершили роботу літні пришкільні табори

|  22. 06. 2026

У Білоцерківській міській територіальній громаді завершилася літня табірна зміна, під час якої для дітей пільгових категорій було організовано змістовне дозвілля, відпочинок та різноманітні розвивальні заходи. Участь у програмі взяли діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, а також лідери учнівського самоврядування, активісти та юні спортсмени, які мали можливість продовжити тренувальний процес.

«Нам цього літа вдалося організувати дозвілля таким чином, що діти отримали і багато корисного, і багато важливого, набули корисних навичок, - розповів начальник управління освіти і науки БМР Юрій Петрик. - Це були і розваги для лідерів, і спортивні змагання, й екскурсії, і подорожі, і різні культурні заходи. Дуже приємно, що поруч із нами були наші партнери, містяни, які не відмовляли в організації відпочинку: представники поліції, ювенальної превенції, служби освітньої безпеки, пожежники, які привозили техніку, проводили майстер-класи; наш дендропарк «Олександрія», кінотеатр ім. О. Довженка та ін. Щиро дякую всім, хто був поруч. Окрема вдячність - нашим колегам-педагогам, які віддавали себе дітям, кухарам, які готували обіди, прибиральникам, які дбали про чистоту, та всім-всім! Сподіваюся, що всі отримали позитивні емоції і така традиція буде тривати і надалі».

Детальніше про те, як проходила літня табірна зміна, які активності були підготовлені для дітей та які враження вони отримали від відпочинку, дивіться у відеосюжеті: 

Фото