Зустріч за «круглим столом» з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС

|  13. 12. 2011

13 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів зустріч за «круглим столом» з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС.

В ході зустрічі міський голова наголосив на особистому внеску кожного учасника ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС в організацію та проведення заходів по локалізації пожежі під час аварії на 4 енергоблоці на ЧАЕС та забезпеченню протипожежної безпеки, евакуації населення із зони відчуження, розвідувально-дозиметричному обстеженню території у зоні відчуження, дезактивації будинків та забруднених територій. Акцентував увагу, що ціною власного життя та здоров’я ліквідаторів було зупинено аварію світового масштабу і тому сьогодні завданням влади, є забезпечення необхідної соціальної підтримки даної категорії білоцерківців.

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС міський голова вручив учасникам зустрічі подяки міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної допомоги.

В ході заходу учасники зустрічі поділились спогадами про дні свого перебування в зоні відчуження, розповіли про заходи, в яких вони брали участь, наголосили про необхідність пам’ятати про подвиг тих, кого вже немає серед живих та висловили слова вдячності міському голові В.Савчуку за підтримку громадських організацій, які опікуються соціальним захистом «чорнобильців».

В заході взяла участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко.