|  13. 12. 2011

13 грудня в м.Біла Церква відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання була взята до відома інформація начальника управління охорони здоров’я міської ради про стан медичного забезпечення хворих на туберкульоз за 9 місяців 2011року, прийняті рішення про відзначення в м.Біла Церква 80-річчя утворення Київської області, про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами. Затверджено нові склади комісії по наданню житлових субсидій і пільг, комісії комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста при виконавчому комітету Білоцерківської міської ради, комісії по розгляду окремих питань призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Членами виконавчого комітету було надано дозвіл на розробку проектно-кошторисної документації на реконструкцію вузлів обліку газу ряду котелень міста, прийнято рішення про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянуто ряд інших питань, з яких прийняті відповідні рішення.