Зустріч міського голови з жителями мікрорайону «Таращанський»

|  16. 12. 2011

15 грудня міський голова Білої Церкви В.Савчук провів чергову зустріч з жителями мікрорайону «Таращанський».

Міський голова наголосив, що проведення таких зустрічей є важливим, оскільки на них білоцерківці мають можливість детально ознайомитись із роботою міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви, отримати відповіді на конкретні питання та надати пропозиції і зауваження, які будуть враховані під час розробки проекту Програми соціально-економічного та культурного розвитку м.Біла Церква на 2012 рік.

В ході зустрічі міський голова В.Савчук поінформував присутніх про основні напрямки роботи міської влади, які забезпечують життєдіяльність та розвиток міста, наголосив, що в порівнянні з 2010 роком в поточному році помітно зріс рівень економічного розвитку, ефективно проводиться робота по наповненню міського бюджету та заходи щодо боротьби з мінімізацією заробітних плат, повністю погашена заборгованість з виплат заробітних плат на підприємствах і установах Білої Церкви.

Міський голова зупинився на питаннях впровадження заходів по економії витрат енергоносіїв, проведення в поточному році капітального ремонту закладів освіти та охорони здоров’я, ремонту та освітлення міських вулиць та ін. Акцентував увагу на будівництві дитячого садка в мікрорайоні «Таращанський», яке розпочато в 2011році. Відмітив, що завдяки сприянню голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка місто отримує суттєву підтримку щодо соціально-економічного розвитку, забезпечення його життєдіяльності, проведення капітальних ремонтів ряду установ міста, асфальтування доріг та ін. Крім цього, до кінця поточного року Біла Церква отримає 6 нових тролейбусів, на які також були виділені кошти з обласного бюджету.

На зустрічі міський голова В.Савчук також ознайомив присутніх білоцерківців із основними завданнями на наступний рік та дав відповіді на їх питання, що в основному стосувалися благоустрою території мікрорайону «Таращанський», роботи торгівельних закладів, руху тролейбусів, формування тарифів за отримані послуги тепло- та гарячого водопостачання та ін.

На заході були присутні заступники міського голови, керуючий справами виконавчого комітету, депутати міської ради, начальники ряду управлінь та відділів міської ради, підприємств-надавачів житлово-комунальних послуг, журналісти місцевих ЗМІ.