Робочий візит голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка

|  21. 09. 2012

20 вересня в Біла Церква з робочим візитом перебував голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк.

В рамках візиту голова Київської обласної державної адміністрації ознайомився з ходом будівництва нової сучасної спортивної споруди зі штучним льодом, зазначив, що на її спорудження було виділено  40 млн. грн. з державного бюджету.  Крім того,  2,5 млн.грн.  було виділено з міського бюджету на виконання проектних робіт. Виділені кошти  освоюються згідно із запланованим графіком, і до кінця жовтня ц.р. даний об’єкт буде введено в експлуатацію. Спортивна споруда матиме площу 1700кв.м.,  розрахована на 450 місць та буде облаштована засобами доступності для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк акцентував увагу на необхідності створення відповідної інфраструктури, яка забезпечуватиме належне функціонування об’єкту, проведення заходів щодо благоустрою прилеглої території, залучення фахівців з обслуговування льодової арени та ін.

На даній арені  матимуть змогу, безкоштовно, займатися зимовими видами спорту білоцерківські діти, проводити підготовку до змагань професійні спортсмени та ін. За сприяння народного депутата України В.Чудновського буде закуплено необхідний інвентар для занять спортом та протягом 5 років утримуватиметься хокейна команда.

Цього ж дня голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк також відвідав будівництво спортивного комплексу на масиві Піщаний, що матиме стадіон з сучасним штучним покриттям, який розрахований на 840 місць та спортивні майданчики для занять різними видами спорту. На будівництво даного об’єкту виділено 15 млн.грн. з обласного бюджету, які поетапно освоюються. Введення в експлуатацію спортивного комплексу заплановано на 2013рік.

Міський голова В.Савук висловив слова вдячності голові Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюку за активну підтримку та особисту зацікавленість в розвитку Білої Церкви, сприяння у виділенні коштів з обласного бюджету для забезпечення життєдіяльності міста. Наголосив, що в м.Біла Церква також продовжується будівництво дошкільного навчального закладу на Таращанському масиві, заплановано розпочати спорудження школи на масиві Піщаний  та житлового будинку для працівників бюджетних установ і громадян, які стоять в черзі на забезпечення соціальним житлом ін.

В ході візиту голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк провів прес-конференцію для представників міських засобів масової інформації, на якій поінформував, що обласною владою приділяється значна увага  підтримці та розвитку спорту. Так, в цьому році, на Київщині  побудовано 10 стадіонів, 95 спортивних майданчиків, створено близько 520 спортивних команд, в яких займається різними видами  спорту талановита молодь. Також з обласного бюджету фінансуються дві школи вищої спортивної майстерності. Зупинився на реалізації важливих проектів на Київщині, серед яких - введення в експлуатацію Васильківського хлібокомбінату, який вироблятиме 320 тонн хлібобулочних виробів на добу, Яготинського заводу з виробництва молочної продукції та дитячого харчування, елеватору в м.Переяслав-Хмельницькому, який прийматиме вантажі за допомогою судноплавства та ряду інших інвестиційних проектів. Також присутнім було наголошено на введенні в експлуатацію в області 11 цукрових заводів,  14 елеваторів, 11 овочесховищ та ін.

Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк  відмітив необхідність проведення заходів щодо відродження сіл Київської області, налагодження в них різних видів виробництва, наголосив на проведенні заходів по регулюванню цін на  соціально значимі товари та ін.

На заходах були присутні заступник міського голови В.Сокол, представники міських ЗМІ.