Всеукраїнський день бібліотек

|  27. 09. 2012

26 вересня в м.Біла Церква відбулися урочисті заходи з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Присутніх на заході із професійним святом привітав голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк, який наголосив на  вагомому внеску працівників бібліотечної сфери у підвищення культурного і освітнього рівня білоцерківців. Підкреслив, що в бібліотечних закладах м.Біла Церква, як і в 898-ми бібліотеках Київщини працюють досвідчені, високопрофесійні працівники. Акцентував увагу, що незалежно від запровадження новітніх інформаційних технологій та розвитку всесвітньої мережі Інтернет бібліотеки завжди нестимуть духовний та культурний розвиток всіх жителів міста.

Голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк поінформував присутніх про заходи, які проводить обласна влада щодо розвитку Білої Церкви та забезпечення її життєдіяльності, на що за останні два роки було виділено більш як 100 млн. грн. з обласного бюджету.

З нагоди свята голова Київської обласної державної адміністрації вручив деяким бібліотечних працівників Почесні грамоти з наданням цінних подарунків та передав всім філіалам централізованої бібліотечної системи ноутбуки.

Вітаючи працівників бібліотечної системи зі святом, міський голова В.Савчук  підкреслив важливе значення функціонування  бібліотек, адже вони в повному обсязі  надають інформаційне забезпечення жителів міста, є центром правової освіти, культурного, естетичного  виховання та ін. Зазначив, що міська влада постійно підтримує розвиток бібліотечної системи, з міського бюджету виділяються кошти для передплати періодичних видань,   поповнення книжкового фонду, ремонту бібліотечних приміщень та ін.

В ході урочистостей міський голова  вручив нагрудний знак  «Відзнака міського голови» завідувачу відділу комплектування та обробки літератури міської централізованої системи Т.Ніконенко та грамоти Білоцерківської міської ради ряду працівників бібліотечної сфери.

Присутні на заході також отримали вітання з професійним святом від імені народного депутата України В.Чудновського,  який передав для користування в міські бібліотеки 5-ть комп’ютерів і ноутбук та подарував бібліотечним працівникам міста екскурсійну поїздку до м.Кам’янець-Подільський. Ряду працівників сфери також були вручені почесні грамоти народного депутата України.

В заході взяли участь заступник міського голови М.Антонюк, представники творчої інтелігенції, громадськості міста, регіональних, міських ЗМІ та ін.