40-річчя міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення

|  01. 10. 2012

28 вересня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 40-річного ювілею міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення.

Присутніх членів профспілки із ювілеєм привітав народний депутат України В.Чудновський, який наголосив, що до її складу входять працівники однієї з найважливіших сфер  -  житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення. Підкреслив, що завдяки їхній щоденній праці та високому професіоналізму забезпечується життєдіяльність  Білої Церкви, створюються належні побутові умови для її жителів та вручив деяким представникам профспілки почесні грамоти народного депутата.

В ході заходу присутніх привітав депутат Київської обласної ради, член виконавчого комітету міської ради, голова правління колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт» І.Шилов, який акцентував увагу на важливості функціонування профспілок, адже вони захищають права та інтереси членів профспілки, дбають про створення безпечних умов праці, гідну її оплату та ін. Повідомив про прийняте рішення Київської обласної ради щодо передачі комунального підприємства Київської обласної ради „Білоцерківсвітло” від спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади міста Біла Церква та передав відповідні документи і від імені голови Київської обласної ради О.Качного вручив ряд Почесних грамот.

Під час урочистостей присутні отримали вітання від голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка.

Від імені міського голови В.Савчука членів профспілки привітав його заступник В.Гнатюк та вручив голові міської організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості та побутового обслуговування населення А.Мар’янській нагрудний знак «За заслуги перед містом», а деяким членам профспілки – грамоти, подяки міської ради.

Присутніх також привітали голова Київської обласної ради профспілок В.Кононенко, голова Київської обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства В. Лебедєв, які вручили грамоти, подяки та дипломи.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні Київського академічного обласного музично-драматичного  театру ім..П.Саксаганського.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління житлово-комунального господарства міської ради О.Ореховський, представники ЗМІ.