Прес-конференція міського голови

|  02. 10. 2012

01 жовтня в м.Біла Церква відбулася прес-конференція для представників міських засобів масової інформації, яку провів міський голова В.Савчук.

В ході прес-конференції міський голова поінформував про роботу міської влади щодо забезпечення життєдіяльності Білої Церкви. Зокрема, наголосив на заходах по підготовці до нового опалювального сезону. Так, протягом міжопалювального періоду було проведено роботи по ремонту певних ділянок мереж тепло- та водопостачання, за допомогою гідровипробувань визначалися місця можливих поривів, де проводилась їх ліквідація.

Міський голова акцентував увагу на необхідності проведення капітального ремонту теплової магістралі  «ТЕЦ-місто»,  наголосив, що міською владою розроблено відповідний план дій  служб міста для запобігання можливого виникнення аварійних ситуацій на даній магістралі, підготовлено матеріально-технічні засоби для ліквідації можливої аварійної ситуації та ін. Також міською владою розробляються відповідні заходи по реконструкції даної мережі.

На виконання робіт по підготовці до нового опалювального періоду  комунальним підприємством Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» було використано кошти надходжень від населення  за оплату отриманих послуг, з міського бюджету в сумі 2 млн. грн.. та кошти державних субвенцій.

Станом на 01.10.2012р. житловий фонд та об’єкти соціального призначення м.Біла Церква на  100% готові до початку опалювального періоду.

Опалювальний сезон та подача гарячого водопостачання буде розпочато організовано - згідно із розпорядженням голови Київської обласної адміністрації А.Присяжнюка.

Під час прес-конференції міський голова В.Савчук також поінформував про заходи, які проводяться по ремонту житлового фонду міста. Зокрема, було проведено капітальні ремонти під’їздів, дахів, міжпанельних швів. Станом на 01.10.2012р. дані роботи виконано на 82%, решта – буде завершено до кінця поточного року.

Міський голова також детально зупинився на роботах по капітальному та поточному ремонту проїжджих частин деяких вулиць міста, які вже проведені та ще будуть завершені до кінця цього року. Наголосив, що на дані роботи було виділено близько 25 млн.грн. з обласного бюджету, 3 млн. – субвенцій з державного та 5 млн. – з міського бюджету.

Крім того,  проводиться великий об’єм робіт по ремонту внутрішньобудинкових проїздів в ряді мікрорайонів міста, на що було направлено 5 млн.грн. з державного та міського бюджетів. Також в місті облаштовуються тротуари деяких вулиць тротуарною плиткою.

Міський голова В. Савчук наголосив, що вже зараз відповідні служби міста  планують  подальший ремонт проїжджих частин ряду вулиць Білої Церкви на наступний рік.

На прес-конференції міський голова дав відповіді на поставлені питання журналістів.

В ході прес-конференції також взяв участь секретар міської ради О.Олійник, який поінформував присутніх про здобуття командою депутатів Білоцерківської міської ради третього призового місця на Спартакіаді депутатів Київської області.