Урочисті заходи з нагоди Дня ветерана

|  02. 10. 2012

01 жовтня в м. Біла Церква з нагоди Дня ветерана відбулася урочиста зустріч з ветеранами м.Біла Церква.

В ході заходу міський голова В. Савчук  привітав присутніх ветеранів зі святом, наголосив, що кожен із них, пропрацювавши все життя в різних галузях життєдіяльності міста  вніс великий вклад в  економічний, культурний, соціальний розвиток Білої Церкви, який і сьогодні продовжують  нарощувати білоцерківці.

Міський голова також привітав присутніх від імені голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка, висловив їм слова щирої вдячності за активну життєву позицію,   відповідальне ставлення до дорученої справи, побажав їм довгих років життя та вручив Почесні грамоти Київської обласної державної адміністрації з цінними подарунками та грамоти виконкому міської ради з грошовими винагородами.

Присутніх на святі привітав народний депутат України В.Чудновський, який наголосив, що життєвий та трудовий шлях ветеранів війни і праці є прикладом для молодого покоління та вручив деяким із них  Почесні грамоти.

В ході заходу, що відбувся в ТОВ «Кава», ветерани поспілкувалися за святковими столами та прослухали концерт.

В заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник відділу по соцобслуговуванню пенсіонерів, інвалідів та малозабезпечених громадян управління соціального захисту населення міської ради Н.Шапоренко, представники міських ЗМІ.