Міжнародний день музики

|  02. 10. 2012

02 жовтня в м.Біла Церква відбулися обласні урочистості з нагоди Міжнародного дня  музики.

В ході урочистостей присутніх зі святом привітав начальник управління культури і туризму Київської обласної державної адміністрації І.Подолянець, ознайомив із підсумками діяльності мистецьких навчальних закладів області за 2011-2012н.р., окреслив основні завдання на поточний навчальний  рік та вручив представникам музичних шкіл та шкіл мистецтв Київщини грамоти Київської обласної державної адміністрації.

Від імені міського голови В.Савчука присутніх із професійним святом привітав його заступник М.Антонюк, наголосивши, що завдяки людям,  життя та творчість яких пов’язані з музикою - культурно, естетично та духовно розвивається молодь Білої Церкви  та з нагоди свята вручив завідувачу відділу музично-теоретичних дисциплін Білоцерківської музичної школи №1 Т.Павленко нагрудний знак «За заслуги перед містом» та  деяким   працівникам музичних шкіл грамоти міської ради та її виконавчого комітету з грошовими винагородами.

Присутні також отримали вітання та грамоти і подяки від директора Державного методичного центру Міністерства культури і туризму України А.Бориска, голови Київської обласної профспілкової організації  профспілки працівників культури України Н.Глушаниці  та ін.

В ході заходу присутні мали змогу прослухати концертну програму у виконанні колективів викладачів з обласних мистецьких шкіл.