Урочистості з нагоди Дня працівників освіти

|  05. 10. 2012

04 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Із професійним святом присутніх педагогів Білої Церкви привітав голова Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюк, який зазначив, що вчителі є елітою міста і  від їх діяльності залежить майбутнє  не тільки Київщини, а й  всієї України, оскільки вони навчають і виховують молоде покоління, прививають любов до рідного краю. Голова Київської обласної державної адміністрації відмітив високий професійний рівень білоцерківських педагогів та  зупинився на заходах, які проводить обласна влада щодо  підтримки педагогічних працівників, розвитку освіти Київщини. Висловив присутнім слова вдячності за їх нелегку працю, побажав подальших високих професійних здобутків.

Білоцерківські педагоги отримали Почесні грамоти та подяки Київської обласної державної адміністрації, а 10-ом педагогам шкіл міста, за вагомі професійні досягнення, були вручені ноутбуки. Крім того, голова Київської обласної державної адміністрації з нагоди свята також вручив ноутбуки всім директорам загальноосвітніх закладів Білої Церкви.

В ході заходу присутніх зі святом привітав народний депутат України В.Чудновський, який висловив слова вдячності вчителям за навчання та виховання  дітей, наголосив, що праця вчителя є нелегкою, тому необхідно забезпечувати їх соціальну підтримку та вручив трьом педагогам - номінантам Міської книги пошани, які були занесені до неї за підсумками діяльності 2011-2012н.р., нагрудні знаки та премії.

Народний депутат України В.Чудновський  також оголосив розпорядження Кабінету Міністрів України від 03 жовтня 2012 р. № 733-р "Про передачу акцій ВАТ “Росава” у власність територіальної громади м. Білої Церкви», згідно якого Палац культури ВАТ «Росава» передано з державної власності у власність територіальної громади м. Білої Церкви.

Під час урочистостей освітян Білої Церкви із професійним святом привітав міський голова В.Савчук, який  висловив їм щиру подяку і шану за щоденну нелегку працю на благо майбутнього міста та держави, за формування гідних громадян держави. Зазначив, що міська влада пишається здобутками освітянської галузі Білої Церкви та наголосив, що система освіти міста протягом багатьох років займає перше місце в Київській області. Міський голова подякував ветеранам освітянської галузі, які забезпечували і продовжують забезпечувати розвиток освіти Білої Церкви.

Міський голова висловив слова вдячності голові Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюку за всебічну підтримку у забезпеченні життєдіяльності Білої Церкви та розвитку освітянської сфери зокрема, на що, за два останні роки, до міста було спрямовано близько 100 млн. грн. з державного та обласного бюджетів. Окреслив основні плани щодо подальшого будівництва школи, дитячого навчального закладу, спортивного комплексу на масиві Піщаний,  будинку малосімейного типу для працівників бюджетних установ по вул. Молодіжній та ін.

Також міський голова подякував народному депутату України В.Чудновському за сприяння у передачі палацу культури ВАТ«Росава»  з державної власності у власність територіальної громади м. Білої Церкви та суттєву допомогу міським школам щодо матеріально-технічного забезпечення. Наголосив, що подальший розвиток міста та держави в цілому, можливий лише за умови співпраці центральної, обласної та міської влад та  наполегливої праці і взаєморозуміння громадян.

З нагоди свята міський голова В. Савчук нагородив трьох педагогічних працівників премією міської ради за заслуги в галузі освіти в розмірі 10 тис.грн. кожна, 10 освітян – грамотами міської ради та її виконавчого комітету із грошовими винагородами.

Присутні також отримали вітання від депутата Київської обласної ради, голови постійної комісії з питань освіти та науки, ректора Білоцерківського національного аграрного університету А.Даниленка, начальника управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар, яка нагородили ряд педагогів дипломами та грошовими винагородами за перемоги у всеукраїнських та обласних професійних конкурсах, начальника управління освіти і науки міської ради Ю.Петрика, який вручив деяким ветеранам освітньої сфери подяки.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні творчих дитячих колективі міста та гурту «Солов’ї України».