|  10. 10. 2012

09 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради.

В ході засідання було взято до відома інформацію директора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» та начальника управління житлово-комунального господарства міської ради про стан підготовки міського господарства до опалювального сезону2012-2013рр. та прийнято рішення про початок опалювального періоду 2012-2013років в м.Біла Церква.

Членами виконавчого комітету були затверджені план заходів з впровадження  Iініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд», протокол комісії по звільненню від плати за соціальне обслуговування  (надання соціальних послуг), проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІст. №9 з поглибленим вивчення іноземних мов, покрівлі та альтанок дошкільного навчального закладу №15, комунальних закладів Білоцерківської міської ради дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Олімп» та «Богатир».

На засіданні також були прийняті рішення про деякі питання реалізації Програми придбання, будівництва житла в м.Біла Церква  для соціально-незахищених верст населення, про утримання автомобільних шляхів м.Біла Церква в зимовий період 2012-2013рр., про деякі питання щодо організації виборчого процесу та розглянуто ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.