25-річчя Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня»

|  20. 10. 2012

19 жовтня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди 25-річчя  Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня».

Від імені голови Київської обласної державної адміністрації А.Присяжнюка присутніх привітала начальник головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації Н.Клокар, яка  наголосила на заходах щодо підтримки обласною владою розвитку освіти Київщини та м.Біла Церква, заохочення талановитих школярів, їхніх наставників, які отримують відповідні стипендії, оздоровлення дітей, посилення  їх безпеки  та ін. Від імені голови Київської обласної державної адміністрації директору гімназії Б.Смутку було вручено багатофункціональний мультимедійний комплекс.

Вітаючи педагогічний  колектив, учнів гімназії та їх батьків із ювілеєм, від імені міського голови В.Савчука його заступник М.Антонюк  наголосив, що даний навчальний заклад є одним з найкращих загальноосвітніх установ міста, його учні неодноразово були переможцями та призерами олімпіад та конкурсів різних рівнів. Подякував педагогічному колективу гімназії за щоденну працю, виховання гідних патріотів Білої Церкви та України, передав колективу закладу комп’ютеризоване робоче місце та вручив Почесні грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної винагороди ряду педагогів.

В ході урочистостей присутніх представників Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» привітали, вручили грамоти та подарунки начальник управління освіти і науки міської ради Ю.Петрик, депутат Київської обласної ради І.Шилов, заступник голови Київської обласної ради І.Шкирта, архієпископ Білоцерківський і Богуславський Августин та ін. Колектив гімназії також отримав вітання від народного депутата України В.Чудновського,  випускників закладу та ін.

Під час урочистостей присутні мали змогу проглянути святковий концерт у виконанні творчих колективів Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня».

В заході взяли участь секретар міської ради О.Олійник, депутат Київської обласної ради В.Полочанінов, депутат міської ради Г.Дикий, представники громадськості та міських ЗМІ.