|  23. 10. 2012

23 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке вів міський голова В.Савчук.

В ході засідання було затверджено план заходів з проведення в м. Біла Церква у 2012 році Всеукраїнського тижня права, взято до відома інформацію начальника відділу звернень громадян міської ради  про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету міської ради протягом 9 місяців ц.р. та інформацію начальника управління охорони здоров’я міської ради  про медичне забезпечення хворих на туберкульоз за 9 місяців 2012р.

Членами виконавчого комітету було затверджено проектно-кошторисну документацію на реконструкцію закладу оздоровлення та відпочинку  «Лісова казка», спортивного майданчика Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня», на будівництво їдальні та спортивної зали Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІст. № 18, на капітальний ремонт центральної бібліотеки для дорослих.

На засіданні також було прийнято рішення про обладнання вул. Я.Мудрого в м.Біла Церква пристроями примусового зниження швидкості дорожньо-транспортної техніки, створена комісія з питань передачі 74,623 відсотка акцій, що належать державі у статутному капіталі ВАТ «Росава», з державної власності у власність територіальної громади м.Біла Церква та розглянуто ряд  інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.