Відзначення Міжнародного дня інвалідів

|  04. 12. 2012

03 грудня в Білій Церкві відбулися заходи з нагоди відзначення Міжнародного дня інвалідів.

В ході заходу міський голова В.Савчук наголосив, що пріоритетом у роботі міської влади  є соціальний захист та вирішення проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, яких в місті проживає 10 020 осіб різних груп і категорій та 710 дітей-інвалідів. Відмітив, що в Білій Церкві створені і функціонують ряд  громадських організацій, які опікуються проблемами інвалідів та закладів і підприємств, що допомагають соціально адаптуватися людям з обмеженими фізичними можливостями до умов сьогодення.

Міський голова  підкреслив, що за рахунок коштів державного бюджету здійснюється реалізація низки програм соціального захисту інвалідів, які проживають в місті. Так, за 11 місяців поточного року надано державної підтримки особам, які мають інвалідність, на суму більше 21 млн. грн.

З метою всебічної підтримки найбільш вразливих верств населення у місті протягом багатьох років успішно діють такі соціальні програми як «Стратегія подолання бідності», міська комплексна програма «Турбота» та Програма соціального захисту інвалідів. Щорічно для реалізації міської програми «Турбота» з міського бюджету виділяються кошти в сумі понад 700 тис. грн., які використовуються для надання соціальної та матеріальної допомоги громадянам, які є соціально малозахищеними або опинились в складних життєвих обставинах. Міський голова В.Савчук також висловив слова вдячності меценатам за  соціальну підтримку білоцерківців, які мають обмежені фізичні можливості.

За активну життєву позицію, вагомий внесок у вирішення проблем інвалідів та з нагоди Міжнародного дня інвалідів міський голова вручив грамоти міської ради та її виконавчого комітету з наданням матеріальної допомоги ряду  білоцерківців із обмеженими фізичними можливостями.

Під час заходу також були вручені грамоти  Центрального правління УТОС.

У заході взяли участь керуючий справами виконавчого комітету міської ради Н.Дудко, начальник управління соціального захисту населення міської ради  Г.Мельніченко, представники громадськості та місцевих ЗМІ.

В рамках відзначення Міжнародного дня інвалідів  також відбувся захід і в Білоцерківській спеціальній загальноосвітній школі №19 (директор – О.Борисюк). Учнів школи відвідав народний депутат України В.Чудновський та подарував їм сучасний стіл для гри в теніс.

В ході заходу секретар міської ради О.Олійник та  депутат міської ради С.Істомін вручили директору школи сертифікат на 10 тисяч гривень.

На заході був присутній начальник управління освіти міської ради Ю.Петрик.

Крім цього,  відбулися заходи в Білоцерківському дитячому будинку-інтернаті (директор- А.Верещак) та Білоцерківському психоневрологічному інтернаті  (директор- О.Загородня).