День місцевого самоврядування

|  07. 12. 2012

06 грудня в м.Біла Церква відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування.

В ході урочистостей міський голова В.Савчук привітав присутніх із професійним святом,  наголосив, що життєдіяльність Білої Церкви, вирішення важливих проблем його  соціально-економічного та культурного розвитку відбувається завдяки  об’єднанню зусиль депутатів міської ради та виконавчих органів, структурних підрозділів та територіальної громади міста.  Висловив слова вдячності працівникам місцевого самоврядування за їх щоденну працю на благо білоцерківців, відмітивши їх професійність та компетентність,  акцентував увагу на вагомій ролі у становленні місцевого самоврядування ветеранів сфери.

З нагоди свята міський голова вручив грамоти міської ради та її виконавчого комітету ряду депутатів міської ради, членів виконавчого комітету та посадових осіб місцевого самоврядування,  премії Білоцерківської міської ради за внесок молоді у розвиток місцевого самоврядування. Також були відзначені переможці міської спартакіади серед працівників управлінь, відділів, служб виконавчого комітету міської ради та ін.

В ході заходу присутні мали змогу проглянути концерт у виконанні акторів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім.П.Саксаганського.

У заході взяли участь депутати Білоцерківської міської ради, члени виконавчого комітету, заступники міського голови, представники громадськості та місцевих ЗМІ.