січень 2013 року

Про створення  комісії по передачі безоплатно зовнішніх  газопроводів до житлового будинку житлово-будівельного кооперативу «Битовик» за адресою: вул. О.Гончара,11 у місті Біла Церква з балансу управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс публічного акціонерного товариства «Київоблгаз» 

Про створення  комісії по передачі безоплатно зовнішніх газопроводів  до житлового будинку житлово-будівельного кооперативу «Рось»  за адресою: бульвар 50 річчя Перемоги,141 у місті Біла Церква з балансу управління житлово – комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс  публічного акціонерного товариства «Київоблгаз»  

Про створення  комісії по передачі з балансу управління житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс управління освіти і науки Білоцерківської міської ради приміщення

Про створення  комісії по передачі безоплатно зовнішніх газопроводів  до житлового будинку обєднання співвласників багатоквартирного будинку «Червона зірка» за адресою: вул. Чуйкова, 70 у місті Біла Церква з балансу управління житлово – комунального господарства Білоцерківської міської ради на баланс  публічного акціонерного товариства «Київоблгаз» 

Про склад комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню чи пересаджуванню, в зв’язку з 1 чергою будівництва підприємства з виробництва готових лікарських засобів по вул. Київській, 37 в м. Біла Церква