Увага, сказ!

Дата :
2013-04-01

У зв’язку із повторним випадком сказу у кота у місті Білій Церкві протокольним рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Білоцерківські міській раді від 26.03.2013 року № 3 було вирішено розширити межі зони із карантинними обмеженнями. В рамках прийнятого «Плану комплексних заходів по ліквідації сказу на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні на частині території міста Біла Церква» приймаються всі необхідні міри по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення антирабічних щеплень (станом на 01.04.2013 року щеплено 768 голів собак, 432 голови котів), роз’яснювальна робота серед населення.

Але, не зважаючи на це, частина власників тварин, не усвідомлюючи наявної смертельної небезпеки для людей та тварин, відмовляються від проведення щеплень проти сказу своїх домашніх улюбленців – котів та собак. Це є порушення вимог Правил утримання собак та котів у місті Біла Церква, що затверджені рішення Білоцерківської міської ради від 29.10.20091157 за що передбачено відповідальність у вигляді адміністративного стягнення згідно ст. 154 Кодексу Україно про адміністративні правопорушення громадян – власників собак та котів, посадових осіб підприємств, установ і організацій, що утримують тварин.

Щеплення тварин проводяться безкоштовно за адресою: м. Біла Церква, вул. Товарна, 27 у приміщенні Білоцерківської міської державної лікарні ветеринарної медицини. Телефони для довідок: 61023, 65205.