Повідомлення про встановлення тарифу на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлового будинку по вул. Калініна, 4

Дата :
2013-04-02

В зв’язку з передачею у комунальну власність територіальної громади міста Біла Церква, та прийнятих на баланс комунальним підприємством Білоцерківської міської ради житлово-експлуатаційною конторою №6 2-ї черги будівництва (116 квартирний житловий будинок) 232 квартирного житлового будинку для малосімейних з прибудованим магазином продовольчих товарів по вул. Калініна,4  у м. Біла Церква, та з метою встановлення економічно обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій,

Повідомляємо, що з 01.05.2013 року буде встановлено тариф  на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлового будинку для малосімейних по вул. Калініна,4  у м. Біла Церква.

1.Загальний розмір тарифу (з податком на додану вартість) – 2,57 грн./м2

2.Перелік послуг, що входять до складу послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, та їх вартість:

№ п.п.

Послуга

вул.Калініна, 4

1

Прибирання прибудинкової території

2

Прибирання сходових кліток

3

Вивезення побутових відходів (збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення)

4

Технічне обслуговування ліфтів

5

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем

6

Дератизація

7

Дезінсекція

8

Обслуговування димовентиляційних каналів

9

Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і  холодного  водопостачання, водовідведення,   теплопостачання   та   зливової   каналізації  і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що  розміщені на закріпленій в установленому порядку прибудинковій території

10

Освітлення місць загального користування і підвалів та підкачування води

11

Енергопостачання ліфтів

Вартість, грн.\м²

3.Періодичність та строки надання послуг:

Перелік послуг

Періодичність виконання

Строки виконання

1

Прибирання при будинкової території

щоденно

2

Прибирання сходових кліток

щоденно

3

Вивезення побутових відходів ( збирання, зберігання, перевезення, перероблення, утилізація, знешкодження та захоронення)

4

Прибирання підвалів, технічних поверхів та покрівлі

2 рази на рік

5

Технічне обслуговування ліфтів

6

Технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем:

- гарячого водопостачання;

- холодного водопостачання;

- водовідведення;

- теплопостачання;

- зливової каналізації

7

Дератизація

8

Дезінсекція

за необхідності

9

Обслуговування димовентиляційних каналів

згідно норм і правил

згідно графіка

10

Поточний ремонт конструктивних елементів, внутрішньобудинкових систем гарячого і холодного водопостачання, водовідведення,теплопостачання та зливової каналізації і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього упорядження, що розміщені на закріплені в установленому порядку прибудинковій території.

згідно норм і правил

згідно титульного списку

11

Освітлення місць загального користування і підвалів та підкачування води ( за наявності )

12

Енергопостачання для ліфтів ( за наявності )

постійно

Дана інформація розміщена  в мережі Інтернет на офіційному Веб - сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua.

Додаткову інформацію можна отримати у балансоутримувача будинку -  комунального підприємства Білоцерківської міської ради житлово - експлуатаційна контора №6, тел.(04563)33-08-51 або в управлінні житлово  – комунального господарства Білоцерківської міської ради тел.(04563) 5-33-86.

Строк приймання пропозицій та зауважень становить 15 (п'ятнадцять) днів з дня оприлюднення повідомлення.

Зауваження   та   пропозиції просимо надавати в письмовій формі щоденно з 9 до 18 год., крім суботи та неділі, на адресу: 09100 Україна, м. Біла Церква, вул.Чуйкова,2, Управління житлово – комунального господарства Білоцерківської міської ради,  тел.(04563) 5-33-86.