Звіт про базове відстеження регуляторного акту «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква»

Дата :
2013-04-10

1. Загальна інформація про регуляторний акт: рішення Білоцерківської міської ради від 28 березня 2013 року № 943-40-VI «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

2.Виконавець заходів з відстеження – відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3.Цілі прийняття регуляторного акту:

-         збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;

-         залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції  від товаровиробників;

-         удосконалення торгівельного обслуговування населення;

-         поліпшення культури і якості обслуговування населення;

-         поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 25.02.2013р. по 25.03.2013р.

5.Тип відстеження: БАЗОВЕ

6. Методи одержання результатів відстеження:

- аналіз пропозицій, звернень, відгуків та зауважень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі баштанними культурами, квасом та сонцезахисними окулярами;

- аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

- фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів баштанними культурами, квасом та сонцезахисними окулярами на території міста Біла Церква.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

- кількість виданих погоджень на проведення ярмаркових заходів;

- надходження до місцевого бюджету.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним фактором прийняття даного регуляторного акту є:

-         задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі баштанними культурами, квасом та сонцезахисними окулярами;

-         упорядкування місць для проведення ярмаркових заходів в місті Біла Церква.

Міський голова                                                                                  В.П. Савчук