Головне управління Міністерства доходів та зборів України у Київській області інформує

Дата :
2013-05-31

На Київщині вилучено не розмитнені мотобайки

Нещодавно в ході проведення операції «Держкордон 2013» працівниками ГУ Міндоходів у Київській області виявлено незаконне використання та зберігання нерозмитнених мотоциклів іноземного походження.

На митну територію України, поза митним контролем, ввезено 4 мотоцикли марок: Тріумф, Ямаха, Сузукі та КТМ без будь-яких документів загальною орієнтовною вартістю 374 тис. гривень.

Відносно громадян, що використовували вказані мотоцикли, складено протоколи про порушення митних правил. Транспортні засоби вилучені та передані на склад Київської митниці Міндоходів до прийняття рішення щодо конфіскації їх в дохід держави.

За продаж дітям алкоголю та тютюну на Київщині анульовано 19 ліцензій

Співробітники ГУ Міндоходів у Київській області після перевірок суб’єктів господарювання, що торгували підакцизними товарами у роздріб, донараховано біля 1,4 млн. гривень.

Найчастіше поширеним порушенням торгівців алкоголем та тютюном є продаж підакцизних товарів неповнолітнім. Тож, довелося нагадувати про діючий закон «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів».

З початку року працівниками МВС України у Київській області складено 19 протоколів за результатами перевірок, за матеріалами яких співробітниками ГУ Міндоходів у Київській області анульовано 19 ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. При цьому, нараховані фінансові санкції на суму 129,2 тис. гривень.

З часом кількість бажаючих нажитися на торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами неповнолітнім скорочується, а от штрафи збільшуються. Про це варто пам’ятати торгівцям.

Тільки за квітень 2013 року платникам податків Київської області відшкодовано 99 млн. гривень.

В автоматичному режимі 18 платникам податків відшкодовано майже 34,6 мільйонів гривень податку на додану вартість, що становить 12% від загальної суми відшкодованого ПДВ.

Водночас, фахівці Головного управління Міндоходів у Київській області відзначають, що кількість отримувачів ПДВ “автоматом” могла б значно зрости, якби платники дотримувались визначених податковим законодавством критеріїв. Для більшості суб’єктів господарювання неподоланними залишаються критерії щодо рівня заробітної плати, кількості працюючих на підприємствах, заборгованості зі сплати податків та інші.

Київська митниця Міндоходів – щит для розповсюдження контрафактних товарів на ринку України

Для захисту прав інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України, Київською митницею Міндоходів тільки у квітні цього року, з підозрою на порушення прав інтелектуальної власності здійснено 15 призупинень митного оформлення товарів.

У квітні упереджено спробу незаконного ввезення на митну територію України товарів з використанням таких об’єктів права інтелектуальної власності як торговельних марок «HARLEY-DAVIDSON» (мотоцикли), «ЯА», «ЯМ» (запчастини до дизельних двигунів вантажних автомобілів), «Electrolux» (обладнання для підприємств громадського харчування), «Kaeser» (запчастини для очисних споруд), «ZANUSSI», «ІЕК» (вимикачі автоматичні), «Canon», «C» (комплект картриджів), так і промислового зразка «Вкладиш колінчастого валу автомобіля»  (запчастини до дизельних двигунів вантажних автомобілів).

Спільна праця – упередження корупції

З метою протидії корупції в податкових органах та вжиття дієвих заходів, направлених на профілактику і попередження корупційних діянь, а також злочинів у сфері службової діяльності, в т.ч. хабарництва, відділом внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області проводяться профілактичні заходи: лекції з антикорупційної тематики, службові перевірки та розслідування.

Нещодавно співробітниками відділу внутрішньої безпеки ГУ Міндоходів у Київській області спільно з працівниками служби безпеки України проведено слідчі дії за заявою фізичної особи-підприємця Броварського району.

В рамках співпраці, здійснено обшуки в робочих кабінетах заступника начальника відділу податкового контролю фізичних осіб та головного державного податкового ревізора-інспектора цього ж відділу. В ході обшуку вилучено 35 тис. гривень.

Ці кошти згідно наявної інформації отримано від фізичної особи-підприємця за не застосування  фінансових санкцій по акту планової документальної перевірки суб’єкта господарської діяльності.

На даний час слідство триває.

ГУ Міндоходів ДПС у Київській області