Шановні мешканці міста Біла Церква!

Дата :
2013-06-01

В місті Біла Церква не зменшується кількість випадків порушення вимог Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, затверджених наказом Міністерства транспорту України від 19.02.98 р. № 54 та Правил поведінки на залізничному транспорті, які затверджені Постановою КМУ від 10.11.95 р. № 903, а саме: знаходження сторонніх осіб на територіях станцій Біла Церква та Роток, перехід через залізничні колії в невстановлених місцях (особливо в районах масиву Леваневського, провулку Механізаторського, вулиць Томилівської, Гризодубової, Сквирське шосе), зняття попереджувальних колійних знаків, накладання на колії сторонніх предметів тощо.

Не рідкими є випадки застосування екстреного гальмування машиністами поїздів для попередження наїзду на людей та сторонні предмети. За період 2012 року та за п’ять місяців 2013 року в межах міста Біла Церква було зареєстровано 25 випадків застосування екстреного гальмування. В результаті наїзду рухомого складу в 2012 року смертельно травмовано 5 чоловік, а за п’ять місяців 2013 року смертельно травмований 1 чоловік.

Також мають місце випадки травмування громадян під час перебування на залізничних коліях. Так, 12.05.2013 року на території станції Роток неповнолітній Б. – учень загальноосвітньої школи м. Біла Церква – вирішив сфотографуватися на залізничному вагоні (який знаходився на електрифікованій колії), для чого піднявся на дах вагону, а неповнолітній К. (також учень загальноосвітньої школи м. Біла Церква) почав його фотографувати стоячи на землі. В результаті Б. був уражений електричним струмом контактної мережі напругою 27500 В та отримав тяжкі травми.

Велике прохання до мешканців Білої Церква та пасажирів – будьте обережні знаходячись в зоні дії залізничного транспорту, не нехтуйте особистою безпекою, дотримуйтесь Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України та Правил поведінки на залізничному транспорті.

З повагою,
                  Начальник станції Біла Церква
В.О.Якобі

Витяг із Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України,затверджених наказом Міністерства транспорту України від 19.02.98 р. № 54