Головне управління Міністерства доходів та зборів України у Київській області інформує

Дата :
2013-06-10

В аеропорту «Бориспіль» не допущено незаконне ввезення 15 мавп екзотичних порід

Під час митного оформлення пасажирів рейсу Бейрут-Київ у залі офіційних делегацій, громадянином Сирії (маючим посвідку на постійне проживання в Україні) були надані та письмово задекларовані 15 мавп різних порід.

Тварини переміщувалися громадянином у скриньках для перевезення дрібних тварин, які знаходилися у двох дорожніх валізах.

Однак через відсутність у пасажира дозволу СІТЕС на ввезення (Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, які перебувають під загрозою знищення), складено Акт екологічного контролю вантажу Державної екологічної інспекції у Київській області. Крім того, Бориспільським прикордонним пунктом держветконтролю згідно п.8 Порядку пропуску вантажів, підконтрольних службі державної медицини, через державний кордон України, дані мавпи були затримані та розміщені на складі ДП МА «Бориспіль» згідно Акту Державного ветеринарного контролю на державному кордоні і транспорті.

Вирішується питання про передачу тварин на подальше зберігання до Бориспільського ветеринарного закладу.

ГУ Міндоходів у Київській області

Гравець у покер втратив в пункті пропуску «Бориспіль» валюту майже на півмільйона гривень

Чергову спробу незаконного переміщення через митний кордон України великої партії валюти зафіксовано працівниками митного поста «Бориспіль-аеропорт» Київської митниці Міндоходів.

51 812 доларів США, 900 євро намагався незаконно вивезти за межі митної території України громадянин  США, який відлітав з України до Туреччини.

Для перетину митного кордону, іноземець обрав позначений символами зеленого кольору -  «зелений коридор», де передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує 10 000 євро (чи еквівалент цієї суми в іншій валюті).Тобто, дії особи свідчили про те, що переміщувані через митний кордон України товари, не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами та не підпадають під встановлені законодавством заборони і обмеження щодо вивезення з митної території України.

Валюту понад норму виявлено в службовому приміщенні митниці після перетину пасажиром „білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю „зелений коридор”. Валюта знаходилась у ручній поклажі пасажира поверх особистих речей без ознак приховування.

Складено протокол про порушення митних правил. Валюту,в перерахунку це - 432,5 тисячі гривень, вилучено до винесення судом рішення у справі.

Всього ж з початку року працівниками Київської митниці Міндоходів складено 90 протоколів про порушення митних правил під час незаконного переміщення валюти через митний кордон України на загальну суму біля 11 млн. гривень.

ГУ Міндоходів у Київській області

Їдкий дим «підпільних» сигарет на Київщині

Співробітниками відділу оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області на одному з ринків Київської області встановлено факт незаконної реалізації тютюнових виробів іноземного виробництва (Росія, Молдова), без марок акцизного податку встановленого зразка, які були ввезені на територію України поза митним контролем.

Стосовно правопорушників складено адміністративні протоколи.

За результатами проведення огляду виявлено та вилучено з незаконного обігу 3 562 пачки тютюнових виробів іноземного виробництва  орієнтовною вартістю 53, 4 тис. грн.

За матеріалами ВПНОПТ ОУ ГУ
                                                                                                                              Міндоходів у Київській області

На  жаль на території Київської області непоодинокі випадки реалізації  тютюнових виробів без марок акцизного податку встановленого зразка, так з початку року з незаконного обігу вилучено майже 17,5 тис. пачок орієнтованою вартістю 234 тис. гривень.

На Київщині упереджено розповсюдження фальсифікованого алкоголю

Співробітниками відділу оперативного управління ГУ Міндоходів у Київській області в одному з ліцензійних оптових складських приміщень Броварського району Київської області встановлено факт зберігання з метою збуту підробних горілчаних виробів, які обклеєні фальсифікованими марками акцизного податку.

Зарезультатами проведеного огляду з незаконного обігувилучено 31 827 пляшок фальсифікованої алкогольної продукції орієнтовною вартістю 1 млн. 580 тис. грн.

Всього з початку року з незаконного обігу вилучено фальсифікованої алкогольної продукції орієнтовною вартістю 1 млн. 635 тис. гривень.

За матеріалами ВПНОПТ ОУ ГУ
                                                                                                                            Міндоходів у Київській області