Дата :
2013-06-13

10.06.2013 року                                                                                           м. Біла Церква

Малий зал

Час 12:00

Присутні:

Головуючий на нараді  - голова комісії з питань ефективного управління  об’єктами комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування населення  Макушин Сергій Валерійович.

Секретар наради -  начальник відділу з питань торгово – побутового обслуговування населення і громадського харчування Беркут Марія Василівна.

Запрошені:

Непочесний Володимир Георійович –заступник начальника управління ветеринарної медицини у м. Біла Церква.

Добрянський Анатолій Володимирович – начальник Білоцерківського міського управління  головного управління держсанепідслужби  у Київській області.

Іляшенко Віктор Михайлович – начальник КУ БМР «Інспекції з благоустрою»

Майборода Василь Володимирович – заступник начальника КУ БМР«Інспекції з благоустрою»

Ящук Віталій Григорович – заступник начальника, начальник МГБ

Білоцерківського МВ ГУ МВС України в Київській області

Миронченко Людмила Анатолівна -  головний спеціаліст відділу з питань землекористування міської ради.

Фізичні особи-підприємці (13осіб), які здійснюють реалізацію картками поповнення мобільного зв’язку, туристичних послуг, живою рибою,в передноворічні дні ялинкою та сосною,  продуктами харчування власного виробництва, овочами  на вулицях міста Біла Церква.

Порядок денний:

Питання: 1: Обговорення проекту рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 28 березня 2013 року №943-40-VI  «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

Слухали: головуючого на нараді,  голову комісії з питань ефективного управління  об’єктами комунальної власності, торгівельного та побутового обслуговування населення  Макушина Сергія Валерійовича, який ознайомив присутніх з переліком місць розташування ярмаркових заходів по місту Біла Церква згідно додатків 4,5,6,7,8,9,10.

Крім того Макушин С.В. зазначив, що торгівля заборонена і вважається стихійною (незаконною), якщо буде розміщена в неустановленому місці, тобто, якщо адреса, вказана в додатках 4,5,6,7,8,9,10 не буде відповідати адресі розміщення торгових точок. Підкреслив, що біля кожної торгової точки повинна бути  встановлена урна, на кожну торгову точку власником повинен бути заключний договір на прибирання прилеглої території з комунальною установою, а також заключний тимчасовий договір особистого  строкового сервітуту на виділену земельну ділянку. Продавці на робочому місці мають бути охайними, та  з відповідними супроводжуючими документами, передбаченими чинним законодавством.

Виступили:

Непочесний Володимир Георгійович – заступник начальника управління ветеринарної медицини у м. Біла Церква  рекомендував фізичним особам-підприємцям  здійснювати постійний  контроль щодо якості та безпечності продукції, що реалізується а також при реалізації продукції обов’язково мати декларацію виробника на продукцію,  ветеринарне свідоцтво (Форма №2 довідка).

-          Миронченко Людмила Анатолівна -  головний спеціаліст відділу з питань землекористування повідомила фізичним особам-підприємцям про те, що потрібно заключити тимчасовий договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку на якій  буде здійснюватися торгівля. Заяви подавати до дозвільного центру, який розташований за адресою: вул.Я. Мудрого,38/12. з зазначенням розміру земельної ділянки, яка буде задіяна під реалізацію  продукції.

-          Іляшенко Віктор Михайлович – начальник КУ «Інспекції з благоустрою» зазначив, що фізичні особи – підприємці, які не дотримуються  вимог чинного законодавства при реалізації  продукції на вулицях міста  не видавати «Погодження», а також на місці здійснення торгівлі повинна бути схема прив’язки об’єкта з зазначенням місця розташування.

Ухвалили:

Дотримуватися вимог чинного законодавства при реалізації картками поповнення мобільного зв’язку, туристичних послуг, живою рибою, в передноворічні дні ялинкою та сосною,  продуктами харчування власного виробництва, овочами  на вулицях міста Біла Церква  згідно додатків 4,5,6,7,8,9,10.

Головуючий на нараді                                                        С.В.Макушин

Секретар                                                                          М.В.Беркут