Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акту

Дата :
2013-06-27

1. Вид та назва регуляторного акту: проект рішення «Про внесення змін до рішення  міської ради від 28 березня 2013 року №943- 40-VI «Про затвердження місць для проведення ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження – відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

-         збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;

-         залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції  від товаровиробників;

-         усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;

-         поліпшення культури і якості обслуговування населення;

-         поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 17.05.2013р. по 17.06.2013р.

5. Тип відстеження: БАЗОВЕ

6. Методи одержання результатів відстеження:

- пропозиції, звернення, відгуки та зауваження суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність у сфері роздрібної торгівлі баштанними культурами, квасом та сонцезахисними окулярами;

- аналіз статистичних даних.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

- звернення суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів картками поповнення  мобільного зв’язку, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управляннями Білоцерківської міської ради, живою рибою, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, продуктами харчування власного виробництва, овочами (капуста, морква, буряк,цибуля) на території міста Біла Церква.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

- кількість виданих погоджень на проведення ярмаркових заходів;

- надходження до місцевого бюджету.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним фактором прийняття даного регуляторного акту є:

- задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі картками поповнення  мобільного зв’язку, надання туристичних послуг населенню, проведення ярмаркових заходів у святкові, поминальні, та загальноміські заходи, які проводяться відділами та управляннями Білоцерківської міської ради, живою рибою, в передноворічні дні ялинкою, сосною та новорічними прикрасами, продуктами харчування власного виробництва, овочами (капуста, морква, буряк,цибуля)

Міський голова                                                                                   В.П. Савчук