Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акту

Дата :
2013-06-27

Звіт про базове відстеження проекту регуляторного акту «Про внесення змін до рішення міської ради від 01 липня 2011 року

№223-10-VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення  ярмаркових заходів у місті Біла Церква»

1. Вид та назва регуляторного акту: проект рішення «Про внесення змін до рішення  Білоцерківської міської ради від 01 липня 2011 року № 223-10-VI «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення  ярмаркових заходів у місті Біла Церква».

2. Виконавець заходів з відстеження – відділ з питань торгово–побутового обслуговування населення і громадського харчування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття регуляторного акту:

-         збалансованість інтересів суб’єктів підприємницької діяльності, органів місцевого самоврядування та населення міста щодо визначення вимог  до розміщення та проведення ярмаркових заходів;

-         залучення в місто додаткових обсягів сільськогосподарської продукції  від товаровиробників;

-         усунення недоліків в організації торгівельного обслуговування населення;

-         поліпшення культури і якості обслуговування населення;

-         поліпшення зовнішнього вигляду об’єктів благоустрою, санітарного стану об’єктів ярмаркових заходів.

4. Строк виконання заходів з відстеження: з 19.04.2013р. по 19.05.2013р.

5. Тип відстеження: БАЗОВЕ

6. Методи одержання результатів відстеження:

Статистичний метод одержання результатів відстеження.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

- фактичні дані звернень суб’єктів господарювання щодо отримання погодження на здійснення ярмаркових заходів  на території міста Біла Церква.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

- кількість виданих погоджень на проведення ярмаркових заходів;

- надходження до місцевого бюджету.

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеня досягнення визначених цілей:

Позитивним фактором прийняття даного регуляторного акту є задоволення потреб споживачів у сфері роздрібної торгівлі та ярмарковими заходами на території міста Біла Церква.

Міський голова                                                                              В.П. Савчук