Відкритий фестиваль народної творчості «Скарби Київщини» та обласне свято «Івана Купала на садибі Івана Козловського»

Дата :
2013-07-02

05 липня 2013 року в с. Мар'янівка Васильківського району на території Меморіального музею-садиби І.С.Козловського відбудуться І відкритий фестиваль народної творчості «Скарби Київщини» та обласне свято «Івана Купала на садибі Івана Козловського» за участю професійних виконавців та аматорських колективів області. У рамках свята проводиться виставка робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва та виставка старовинних українських сорочок ХІХ-ХХ ст.

У програмі свята – концерт академічного фольклорно-етнографічного ансамблю «Калина» та чоловічого гурту «Козацькі забави» (12:00 - 14:00), а також виступ професійних естрадних виконавців (18:30 - 21:00).

Початок дійства о 12:00 годині. Вхід – безкоштовний.