Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту

Дата :
2013-09-25

Звіт про періодичне відстеження результативності регуляторного акту
«Про визначення тимчасового порядку продажу земельних

1. Вид та назва регуляторного акту:

рішення міської ради від 27 серпня 2009 за № 1085 «Про визначення тимчасового порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Біла Церква, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок».

2. Назва виконавця заходів з відстеження результативності регуляторного акту:

відділ з питань землекористування Білоцерківської міської ради.

3. Цілі прийняття акту:

-         збільшення надходжень до бюджету;

-         створення найкращих умов використання земельних ділянок;

-         створення ринку землі у місті;

-         створення умов розвитку малого та середнього бізнесу.

4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акту:

з 01 серпня 2013 року по 01 вересня 2013 року

5. Тип відстеження регуляторного акту: ПЕРІОДИЧНЕ

6. Метод одержання результатів відстеження:

аналіз статистичних даних

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалась результативність, а також способи одержання даних:

згідно укладених договорів купівлі – продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення за період з 2010 року по І півріччя 2013 року.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності регуляторного акту:

Показники

2010 р.

2011 р.

2012 р.

І півр. 2013 р.

тис. грн.

Сума надходжень до місцевого бюджету

5723,0

3813,5

4086,7

1894,1

Кількість укладених договорів купівлі – продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, шт.

21

24

34

12

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акту та ступеню досягнення визначених цілей:

Регуляторний акт - рішення міської ради від 27 серпня 2009 року № 1085 «Про визначення тимчасового порядку продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення в місті Біла Церква, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок» має високий ступінь досягнення визначених цілей, результати реалізації його положень мають позитивну динаміку, він не потребує змін чи доповнень.

Міський голова                                                                          В.П. Савчук