Дата :
2013-09-30

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та відповідно до законів України «Про концесії», «Про особливості передачі в оренду чи концесію об’єктів централізованого водо-, теплопостачання і водовідведення, що перебувають у комунальній власності», розглянувши пропозиції відділу комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради, Білоцерківська міська рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта «Про затвердження Умов конкурсу щодо передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Метою регуляторного акта є проведення конкурсу щодо передачі в концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Білоцерківтепломережа».

З проектом рішення та аналізом впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ – сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.uaта в відділі комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради за тел. 5-87-43, 5-14-25.

Зауваження та пропозиції щодо проекту регуляторного акта приймаються в друкованому та електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу розробником даного проекту за адресою: вул. Ярмаркова, 1/23, відділ комунальної власності та концесії Білоцерківської міської ради з 9-00 до 18-00 щодня (крім святкових та вихідних днів).

Електронна пошта відділу: kvlacnist@ukr.net