Повідомлення про оприлюднення проекту рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква»

Дата :
2013-10-18

Відповідно до пункту 16 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 № 1160-IV, на виконання Правил приймання стічних вод підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України, затверджених наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 19.02.2002 N 37, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 26.04.2002 за № 403/6691, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради «Про затвердження Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква» та аналізу регуляторного впливу даного рішення.

Стислий виклад змісту проекту: проект Правил приймання стічних вод підприємств у систему каналізації м. Біла Церква розроблено відповідно до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища", Водного кодексу України, Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 1999 року N 465,  Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України, затверджених наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27.06.2008 року № 190, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 7 жовтня 2008 року за № 936/15627, Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 р. N 869.

Правила поширюються на підприємство водопровідно-каналізаційного господарства, що провадить на території м. Біла Церква господарську діяльність з централізованого водопостачання та водовідведення і має на балансі (у тому числі володіє, користується, управляє, експлуатує на підставах, передбачених законодавством) системи місцевого водопроводу та каналізації, та на всі підприємства, установи, організації незалежно від форм власності й відомчої належності, а також фізичних осіб-підприємців, які скидають свої стічні води в систему каналізації м. Біла Церква, у тому числі – через системи водовідведення (каналізації) основних споживачів.

Основними цілями здійснення місцевого регулювання господарських відносин, які виникають у процесі надання послуг з водовідведення, є:

-  запобігання порушенням у роботі мереж і споруд каналізації;

-  підвищення ефективності роботи цих споруд і безпеки їх експлуатації;

- забезпечення охорони навколишнього природного середовища від забруднення скидами стічних вод підприємств.

З проектом рішення та аналізом регуляторного впливу зазначеного регуляторного акта можна ознайомитись в мережі Інтернет на офіційному ВЕБ-сайті міської ради та її виконавчих органів: www.bc-rada.gov.ua, - та у розробника проекту регуляторного акту ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12, з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.

Пропозиції та зауваження приймаються протягом місяця з дня опублікування у друкованому вигляді за адресою: ТОВ «БІЛОЦЕРКІВВОДА»: вул. Сухоярська 14, м. Біла Церква, тел. (04563) 6-82-12, з 8-00 до 17-00 з понеділка по четвер, з 8-00 до 16-00 по п’ятницях, субота та неділя – вихідні дні.