|  25. 03. 2014

25 березня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було затверджено заходи щодо збалансування бюджету м.Біла Церква у 2014р., економію бюджетних коштів та недопущення втрат бюджету,  план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на  другий квартал 2014 p.,  прийнято рішення про засоби зовнішньої реклами на період проведення виборів Президента України.

Члени виконавчого комітету також затвердили заходи по озелененню території міста за рахунок коштів міського фонду охорони навколишнього природного середовища, прийняли рішення про деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, присвоєння адрес, щодо квартирного обліку, встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, внесли зміни у склад адміністративної комісії виконавчого комітету міської ради.

Під час засідання члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт міських загальноосвітніх шкіл І-ІІІст. №15 та №22 та розглянули інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.

В засіданні взяли участь депутати міської ради Л. Дригало, В.Ямковий, прокурор м.Біла Церква С.Олійник, представники ряду управлінь міської ради, громадськості, міських ЗМІ та ін.