|  24. 06. 2014

24 червня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

В ході засідання членами виконавчого комітету було прийнято рішення про деякі питання міської літературно-мистецької премії ім. І. Нечуя-Левицького, яким встановлено дану премію акторці Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського  Л.Дяченко та майстру художньої вишивки С. Паламарчук.

Члени виконавчого комітету внесли зміни до плану діяльності виконавчого комітету Білоцерківської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2014р., затвердженого рішенням виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 12.11.2013 р. № 373, затвердили  план pоботи виконавчого комітету Бiлоцеpкiвської міської pади на третій квартал 2014 p., прийняли рішення про деякі питання щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, про встановлення режиму роботи об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення та розглянули ряд інших питань, з яких прийняли відповідні рішення.