Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Біла Церква

2015-01-30

БІЛОЦЕРКІВСЬКА МІСЬКА РАДА

РІШЕННЯ

від 22 січня 2015 р.                               м. Біла Церква                                    № 1395-70-VI

Про встановлення
місцевих податків і зборів
у м. Біла Церква

Розглянувши подання постійної комісії міської ради у справах бюджету, фінансів та цін, лист Білоцерківської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Київській області № 19/11/17-1 від 06.01.2015 року, відповідно до Податкового кодексу України (зі змінами), пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада вирішила:

1. Встановити в місті Біла Церква місцеві податки:

1.1. податок на майно:

1.1.1. транспортний податок;

1.1.2. земельний податок.

1.2. єдиний податок.

2. Встановити в місті Біла Церква місцеві збори:

2.1. туристичний збір;

2.2. збір за місця для паркування транспортних засобів.

3. Затвердити:

3.1. положення про транспортний податок (додаток 1);

3.2. положення про земельний податок (додаток 2);

3.3. положення про єдиний податок (додаток 3);

3.4. положення про туристичний збір (додаток 4);

3.5. положення про збір за місця для паркування транспортних засобів (додаток 5).

4. Відділу інформаційних ресурсів та зв’язків з громадськістю надати дане рішення  для  оприлюднення в  засоби масової інформації.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради у справах бюджету, фінансів та цін.

Міський голова                                                                    В.П. Савчук