|  11. 08. 2015

11 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова В.Савчук привітав з 90-річчям учасника бойових дій в роки Другої світової війни, члена міської ради Організації ветеранів України М.Ващенка.

Міський голова подякував ветерану за багаторічну самовіддану працю, незламність перед воєнним лихоліттям та труднощами післявоєнного періоду. Побажав йому міцного здоров’я, мирного неба та вручив вітальну адресу, матеріальну винагороду та квіти.

В ході засідання члени виконавчого комітету міської ради взяли до відома інформацію начальника відділу звернень громадян   виконавчого комітету міської ради В.Дем’янчука про підсумки розгляду звернень громадян, що надійшли до виконавчого комітету Білоцерківської міської ради в І півріччі 2015 року, прийняли рішення про встановлення тарифів на роботи (послуги), що виконуються трудовим архівом Білоцерківської міської ради.

Члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» багатодітним громадянкам міста Сапєговій Т.С. та Даценко І.В., обговорили ряд кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин м. Біла Церква».

Під час засідання члени виконавчого комітету внесли зміни до рішення виконавчого комітету  Білоцерківської міської ради №198 від19 травня 2015 року «Про заходи щодо наповнення місцевого бюджету, дотримання режиму економії бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни у 2015 році».

На засіданні також були прийняті рішення про встановлення режиму роботи ряду  об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання перепланування житлових та нежитлових приміщень, присвоєння адрес, щодо розміщення об’єктів зовнішньої реклами, квартирного обліку та розглянуто ряд інших питань, з яких були прийняті відповідні рішення.