|  25. 08. 2015

25 серпня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.

Перед початком засідання міський голова з нагоди Дня незалежності України вручив п’ятьом білоцерківцям- ліквідаторам аварії на ЧАЕС відзнаки «Герой Чорнобиля» з наданням матеріальної винагороди.

Міський голова В.Савчук також  поінформував про заходи, які проводить міська влада щодо вирішення питання підвищення водного балансу р.Рось, який  понизився до критичного рівня через погодні умови.

Відповідно до протокольного доручення з інформацією щодо надання послуг державною службою зайнятості демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО присутніх поінформував директор Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості В.Бобрик.

В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили заходи щодо підготовки  та  організованого початку 2015/2016 навчального року в м.Біла Церква, взяли до відома інформацію начальника управління Пенсійного фонду України у м. Білій Церкві В.Дебольської «Про стан погашення заборгованості до Пенсійного фонду України» у 2015р.»

Під час засідання були прийняті рішення про встановлення тарифу на проїзд у міському електричному  транспорті (тролейбусі) в сумі 1,50грн., про проведення осіннього двомісячника санітарного очищення, озеленення та благоустрою м. Біла Церква, який триватиме з 14 вересня по 15 листопада ц.р. Загальноміську толоку заплановано провести 10 жовтня та 07 листопада поточного року.

Члени виконавчого комітету затвердили проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт покрівель, фасадів та приміщень деяких дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, прийняли рішення про встановлення режиму роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, про деякі питання присвоєння адрес, щодо квартирного обліку, забезпечення жителів м.Біла Церква муніципальним  житлом на 2013-2018 рр.

В ході засідання члени виконавчого комітету міської ради також прийняли рішення про розміщення об’єктів  зовнішньої реклами та про засоби зовнішньої реклами на  період проведення місцевих виборів  та розглянули  інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.