|  08. 09. 2015

08 вересня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В. Савчук.
Перед початком засідання міський голова вручив з нагоди 25-річчя заснування Білоцерківської міської газети  «Громадська думка»  Почесну грамоту виконавчого комітету міської ради колективу даного видання.  Подяками виконавчого комітету міської ради з наданням матеріальної винагороди були відзначені в.о.редактора комунального підприємства Білоцерківської міської ради «Редакція газети «Громадська думка» В.Храбуст, кореспонденти – Ю.Штонда, Б.Храбуст.
З нагоди 25-річного ювілею працівники Білоцерківської міської газети  «Громадська думка»  отримали вітання від депутата Київської обласної ради, члена виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, голови  правління колективного підприємства «Білоцерківхлібопродукт» І.Шилова.
В ході засідання члени виконавчого комітету затвердили мережу закладів освіти на 2015/2016 навчальний рік, проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт приміщень вечірньої (змінної) загальноосвітньої школи І-ІІ ст.. №1, прийняли рішення про перевезення міським транспортом учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста  незалежно від підпорядкування, типів і форм власності  у поточному навчальному році.
Під час засідання було прийнято рішення про деякі питання щодо матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць, затверджена робоча група з питань організації надання фінансової підтримки громадським організаціям.
Члени виконавчого комітету ввели в дію рішення  конкурсного комітету з  визначення  перевізників на оборотні  рейси міських автобусних  маршрутів загального користування  №1б,  4б, 6б, 7б, 13б, 14б, 19б, 25б, прийняли рішення про організацію та проведення ХІІ Білоцерківського марафону та затвердили новий склад міської координаційної  ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу .
З метою увіковічення пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Д.Чумака, члени виконавчого комітету міської ради прийняли рішення встановити меморіальну дошку на фасаді Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІст. №11, випускником якої він був.
 В ході засідання також було встановлено режим роботи ряду об’єктів торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування населення, прийняті рішення про деякі питання присвоєння адрес, щодо квартирного обліку, перепланування житлових приміщень та розглянуті  інші питання, з яких були прийняті відповідні рішення.