Розпочалося обговорення бюджету розвитку

|  19. 01. 2016

18  січня в рамках орієнтовного графіку обговорення бюджету розвитку міський голова Геннадій Дикий  провів зустріч з жителями мікрорайону «Залізничне селище».

На зустрічі міський голова, зазначив, що таке обговорення є важливим для врахування думки білоцерківців щодо  формування перспективних планів розвитку міста на наступний рік.

Жителі мікрорайону внесли свої пропозиції до бюджету розвитку, які стосувалися впровадження енергозберігаючих технологій, зокрема, проведення утеплювальних робіт та замін вікон в ЗОШ №15, можливості встановлення модульної котельні в басейні, що діє в школі.

Одним з наболілих питань, з яким мешканці звернулися до міського голови, стало забезпечення належного функціонування зливова каналізація на ряді вулиць мікрорайону.

В ході зустрічі присутні отримали відповіді на питання, що в основному стосувалися ремонту доріг та тротуарів, благоустрою прибудинкових територій, освітлення вулиць та ін.

На заході були присутні заступник міського голови В.Гнатюк, начальники ряду управлінь та відділів міської ради.