Засідання сесії Білоцерківської міської ради

|  10. 02. 2016

10 лютого  відбулось засідання шостої сесії Білоцерківської міської ради VІІ скликання, яке провів міський голова Г.Дикий.

Запити та звернення депутатів

Перед початком засідання за ініціативи депутата міської ради В.Бабенка (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП») було підтримано запит до президента НАН України Б.Патона щодо розгляду питання упорядкування МАФів біля центрального входу в дендропарк «Олександрія»  та розробки типових форм торгових павільйонів, які б не псували вигляд. Також у запиті прохання відновити функціонування входу до парку зі сторони Сквирського шосе та розглянути можливість  запровадження 50% знижки за вхід для білоцерківців.
Другий  запит В.Бабенка до директора Інституту біоенергетичних культур і цукрових буряків  НААНУ М. Роїка та директора Білоцерківської дослідно-селекційної станції М.Бузинного  стосувався  розгляду можливості передати місту пам’ятку архітектури (торгові склади Браницьких). Це приміщення знаходиться на балансі інституту. Наразі воно в занедбаному стані, але після реконструкції його можна використовувати в якості культурного центру. Це запит також підтримали депутати.

За ініціативи  депутата міської ради Г.Джегура (фракція Білоцерківської міської організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність») було підтримано звернення до в.о. голови правління ПАТ «Укрзалізниця» О.Загороднього щодо відновлення функціонування залізничного переїзду по вул.П.Запорожця, як важливої артерії міста.  Також Г.Джегуром було озвучено звернення до голови Київської облдержадміністрації М.Мельничука та голови Київської обласної ради Г.Стариченко з проханням розглянути можливість створення  на базі Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту відділення хокею. Звернення підтримали депутати.

Надані пільги на оренду комунального майна

Згідно рішення, яке підтримали депутати міської ради низці комунальних установ, політичних організацій, громадських об’єднань та профспілкових організацій було надано пільги при нарахуванні орендної плати за користування комунальним майном.

Зміни до бюджету

Депутати міської ради  внесли зміни до та доповнення до рішення міської ради від 12.01.2016р №27-04-VІІ «Про бюджет міста», яким провели перерозподіл коштів  по загальному фонду на регулювання цін на послуги міському електротранспорту і компенсаційним виплатам на пільговий проїзд окремим категоріям громадян в ньому. Також було змінено  коди  ряду функціональних призначень.

Структура виконавчих органів

Рішенням депутатів було затверджено структуру виконавчих органів ради, загальну чисельність апарату ради та її виконавчих органів.
Відтак, загальна чисельність апарату ради та структурних підрозділів з 01 березня 2016 року становитиме 394 штатних одиниць. Всього до штату було додатково введено 46 одиниці.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – М.Дашкевич, А.Леонов, Д.Поліщук (фракція політичної партії «Об’єднання «Самопоміч»), Г.Джегур, О.Музальов (фракція Білоцерківської міської організації партії «Блоку Петра Порошенка «Солідарність»), В.Бабенко  (фракція політичної партії «Українське об’єднання патріотів -УКРОП»), В.Гламазда,  А.Король (фракція територіальної організації політичної партії «Опозиційний блок» в м.Біла Церква Київської області), І.Гейло, (фракція Радикальної партії Олега Ляшка), В.Савчук .
В роботі сесії взяли участь депутати Київської обласної ради Н.Бігарі (фракція «Об’єднання «Самопоміч», М.Запаскін, В.Хмельницький (фракція «Свобода»),  О.Поляруш (фракція «Радикальної партії Олега Ляшка»), голова Білоцерківської райдержадміністрації В.Маршалок, заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальники ряду структурних підрозділів міської ради,  представники деяких міських громадських організацій та ЗМІ.