Бутін Алла Леонідівна

Бутін Алла Леонідівна народилася 26 жовтня 1986 року в селі  Винарівка, Ставищенського району Київської області. Проживає в м. Біла Церква з 1989 року. З вересня 1993 року по травень 2004 року навчалася в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 м. Біла Церква, де одержала атестат про середню освіту.

З 2004 року по 2010 рік навчалася в Національному аерокосмічному університеті імені М.Є. Жуковського «Харківський авіаційний інститут» і отримала повну вищу освіту за спеціальністю -  фінанси та здобула кваліфікацію магістра з фінансів.

З квітня 2005 року по лютий 2016 року працювала на посаді оператора комп»ютерного набору відділу з питань  землекористування міської ради, з лютого 2016 року по жовтень 2016 року – головним спеціалістом відділу з питань  землекористування міської ради, з жовтня 2016 року по даний час – головним спеціалістом відділу землеустрою та земельного кадастру управління регулювання земельних відносин міської ради.

Громадянка України. Одружена. Чоловік – Бутін Олександр Миколайович 1981 року народження, син – Бутін Максим, 2011 року народження.