Нарада щодо організації відзначення Великодня та поминальних днів

|  04. 04. 2018

03 квітня  в м.Біла Церква відбулася нарада щодо організації  відзначення Великодня та проведення поминальних днів на кладовищах міста. Провів нараду заступник міського голови Валерій  Гнатюк.

У ході наради, на якій були присутні представники ряду структурних підрозділів міської ради, задіяних служб, міського відділу поліції, екстреної медичної допомоги, підприємств-перевізників та священики православних храмів, були детально обговорені питання щодо благоустрою прилеглих територій храмів та кладовищ міста, безпеки громадського порядку, забезпечення функціонування громадського транспорту й надання медичної допомоги за потреби цими днями та ін.. 

Варто наголосити, що на Великдень цілодобово курсуватимуть тролейбуси, буде забезпечено освітлення у нічний час 08 квітня. 

Графік проведення поминальних служб на кладовищах м.Біла Церква  та графік руху маршрутних транспортних засобів до кладовищ на поминальні дні тут. 

Під час проведення поминальних днів торгівля біля кладовищ здійснюватиметься лише живими та штучними квітами, відповідними аксесуарами та водою із солодощами.

У разі виникнення аварійних ситуацій на поминальні дні дзвонити за тел. (04563)9-28-60; щодо питань функціонування громадського транспорту –тел. (099)000-97-15.