Сингаєвська Валентина Федорівна

Сингаєвська Валентина Федорівна народилася 13 квітня 1993 року в селі Пилипча Білоцерківського району, Київської області, українка.

З вересня 2000 року до червня 2008 року навчалася у Пилипчанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів село Пилипча Білоцерківського району Київської області, де отримала свідоцтво про базову загальну середню освіту.

З вересня 2008 року по лютий 2012 року навчалася в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського національного аграрного університету за спеціальністю « Зберігання, консервування та переробка плодів і овочів» та здобула кваліфікацію техніка-технолога.

З вересня 2009 року по травень 2012 року навчалася в Технолого-економічному коледжі Білоцерківського національного аграрного університету за спеціальністю «Комерційна діяльність» та здобула кваліфікацію агента комерційних послуг.

З серпня 2014 року по грудень 2016 року навчалася в Національної академії статистики, обліку та аудиту за спеціальністю «Облік та аудит » та здобула класифікацію бакалавра з обліку і аудиту.

З 13 липня 2012 року по 28 вересня 2018 року працювала діловодом обліково-операційного відділу військової частини А2791.

З 04 січня 2019 року по 31 січня 2019 року працювала інспектором планово-кошторисно-договірного сектору управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради.

3 01 лютого переведена по трудовому строковому договору на посаду головного спеціаліста фінансового-облікового сектору управління капітального будівництва Білоцерківської міської ради