Відбулося засідання виконавчого комітету міської ради

|  20. 10. 2020

20 жовтня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова Геннадій Дикий.

Під час засідання було ухвалено рішення про встановлення протиепідемічних заходів, передбачених для «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, на період карантину на території міста Біла Церква (детальніше тут).

Другим ухвалено рішення про процедуру включення систем опалення в м. Біла Церква.

Даним рішенням визначено, розпочати процедуру включення систем опалення житлового фонду в м. Біла Церква з 21 жовтня  2020 року.

Підключення споживачів до систем теплопостачання здійснюватиметься при наявності актів готовності до опалювального періоду та при проведених розрахунках і погашенні заборгованості за енергоносії.

Засідання відбувалося в режимі онлайн. Із записом можна ознайомитися на ютуб каналі міської ради.