Геник Артем Владиславович

Геник Артем Владиславович народився 23 травня 1990 року в м.Біла Церква. З вересня 1997 року до липня 2007 року навчався у Білоцерківській ЗОШ № 15 де здобув загальну середню освіту.
З вересня 2007 року до липня 2011 року навчався в Київському університеті права НАН України за напрямком підготовки «право» та здобув кваліфікацію бакалавр права.
З вересня 2011 року до травня 2012 року продовжив навчання в Київському Університеті НАН України за спеціальністю «правознавство» та здобув кваліфікацію «юрист».
Також в період навчання проходив військову підготовку на військовій кафедрі в Київському військовому інституті ім. Т.Шевченка та в 2011 році отримав первинне військове звання мол. лейтенанта.
З 2012 року розпочав працювати на ТОВ НВП «БілоцерківМАЗ» на посаді юриста.
З 2013 року по 2014 рік проходив службу в органах Державної кримінально - виконавчої служби на посаді начальника відділення соціально-виховної та психологічної служб де отримав спеціальне звання «лейтенант» внутрішньої служби.
З 2015 року по 2017 рік - громадська діяльність ГО «Учасників АТО Білоцерківщини».
З 2017 року по 2019 рік працював на посаді юрисконсульта Білоцерківського міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молод і- спеціалізоване формування «Служба підтримки учасників бойових дій, ветеранів війни, антитерористичної операції та членів їх сімей».
З 2019 року по даний час працює головним спеціалістом сектору у справах ветеранів війни відділу соціального забезпечення управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради.