Визначено переможців конкурсу на вакантні посади у структурні підрозділи міської ради

|  08. 04. 2021

29 березня відбулися співбесіди з кандидатами на заміщення вакантних посад у структурних підрозділах міської ради.

Співбесіди проходили за результатами письмового іспиту для кандидатів, під час якого було перевірено знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про місцеве самоврядування в Україні», а також профільного законодавства. Кандидати могли ознайомитись з переліком питань, які виносилися на іспит заздалегідь на офіційному веб-сайті міської ради.

Співбесіди проходили з метою виявлення відповідності профілів професійної компетентності кандидата посаді, на яку він претендує. Конкурсна комісія спілкувалася з кандидатами в усній формі.

Під час співбесід претенденти презентували своє бачення подальшої діяльності на посаді. Надали аргументи, які на їхню думку сприятимуть підвищенню ефективної діяльності відповідних управлінь і відділів та забезпечать належне  функціонування і  подальший розвиток  відповідного профілю.

Відповідно протоколу конкурсної комісії № 06/21 від 5 квітня 2021 р. міському голові рекомендовано призначити на посади:

- на посаду начальника управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради - Копишинського Олексія Миколайовича;

- на посаду заступника начальника управління – начальника відділу по прогнозуванню заходів цивільного захисту та оперативного реагування управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Білоцерківської міської ради - Перехрестенка Олега Вікторовича;

- на посаду головного спеціаліста відділу санітарного утримання та озеленення об’єктів благоустрою управління благоустрою та екології департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради - Залевського Яна Вікторовича;

- на посаду головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради - Ліченко Олександру Віталіївну;

- на посаду головного спеціаліста організаційного відділу департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради - Стадника Олександра Григоровича;

- на посаду головного спеціаліста відділу цифровізації управління телекомунікацій департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради - Горобченка Богдана Валерійовича.

Конкурси на вакантні посади начальників та спеціалістів управлінь та відділів міської ради проходять відкрито та прозоро. Громадськість міста має можливість як ознайомитися із біографічними довідками кандидатів (на офіційному вебсайті міської ради), так і спостерігати в режимі онлайн за ходом іспитів. Відео іспитів розміщено на Ютуб-каналі Білоцерківської міської ради.