Наявність вакантних посад в управліннях Білоцерківської міської ради

Документи щодо участі в конкурсі
подаються до управління,
яке оголосило конкурс

30.08.2021

Результати конкурсного відбору на вакантну посаду директора Білоцерківської гімназії – початкової школи № 15 Білоцерківської міської ради Київської області

01.07.2021

Результати конкурсного відбору на вакантні посади керівників закладів загальної середньої освіти комунальної власності Білоцерківської міської територіальної громади.

Дата Управління Вакантна посада
30.08.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радиДиректор Піщанської гімназії – початкової школи Білоцерківської міської ради Київської області.
05.07.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радиДиректор Скребишівського навчально-виховного об'єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад».
05.07.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радиДиректор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області.
28.05.2021Управління культури і туризму Білоцерківської міської радиГоловний спеціаліст відділу культури і мистецтв управління культури і туризму Білоцерківської міської ради
26.05.2021Управління культури і туризму Білоцерківської міської радиДиректор комунального закладу БМР Білоцерківська централізована клубна система
30.04.2021  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Посада – директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3  ім. Т.Г. Шевченка
30.04.2021  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Білоцерківської міської ради Київської області.
30.04.2021  Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5  Білоцерківської міської ради Київської області.
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 Білоцерківської міської ради Київської області.
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 18 Білоцерківської міської ради Київської області.
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

директор Білоцерківської загальноосвітньої школи І ступеня № 23 Білоцерківської міської ради Київської області.

30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

директор Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної  школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М.О. Кириленка Білоцерківської міської ради Київської області.

30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Білоцерківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій Білоцерківської міської ради Київської області.
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

директор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Перша Білоцерківська гімназія – школа І ступеня» Білоцерківської міської ради Київської області.

30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради

директор Білоцерківської гімназії № 2 Білоцерківської міської ради Київської області.

30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Глушківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дитячий садок».
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Дроздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Звитяга» Білоцерківської міської ради Київської області
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радиТерезинське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».
30.04.2021Управління освіти і науки Білоцерківської міської радидиректор Білоцерківського навчально-виховного об’єднання  «Ліцей-МАН» Білоцерківської міської ради Київської області.