Управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради інформує

Дата : 
2021-11-30

Урядом внесено зміни до умов надання житлових субсидій найбільш незахищеним категоріям громадян

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2021 р. № 1184 внесено відповідні зміни, які спростять доступ громадян до Програми житлових субсидій.

Відтепер набудуть право на отримання субсидії особи у наступних випадках:

  • якщо у власності є саморобний транспортний засіб;

  • якщо у власності є мотоцикл, вартість якого на дату набуття права власності не перевищує чотирьох розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня року, з якого призначається субсидія ( у 2021 році чотири розміри мінімальної заробітної плати станом на 1 січня становили 24 тис. грн.);

  •  якщо відсутні доходи у зв’язку з перебуванням у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею шестирічного віку (за висновком лікаря);

  • у разі придбання житла за рахунок коштів, виділених з державного чи місцевого бюджету;

Крім того, при визначенні права осіб на отримання житлової субсидії не враховуватимуться житлові приміщення, які розташовані у селищах міського типу, а також ті, на які оформлено спадщину, за умови, що жодне із житлових приміщень, яке перебуває у власності, не здається в оренду.

Звертаємо увагу, що громадянам, які звернуться за оформленням житлової субсидії протягом двох місяців від початку опалювального періоду, субсидія призначається з початку такого опалювального сезону.

  Також змінено форми бланків Заяви та Декларації. Оновлені бланки можна роздрукувати з офіційного веб-сайту управління соціального захисту населення Білоцерківської міської ради за посиланням http://uszn.org.ua/blanky-zayav/ з метою їх надання в паперовій формі особисто або надсилання поштою.