Рятувальники завітали в с. Ковалівка

Дата :
2021-12-03

Рятувальники завітали в с. Ковалівка

01. грудня у зв’язку з збільшенням пожеж та загибелі людей в житловому секторі рятувальники Білоцерківського районного управління провели роз’яснювальну роботу з мешканцями с. Ковалівка.

Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Мешканцям пояснили, що з настанням холодів  почастішали випадки виникнення пожеж у житловому секторі. Люди, намагаючись зігрітися, використовують електрообігрівачі, саморобні нагрівальні прилади, а також звертаються до пічного опалення. Як наслідок – масштабні пожежі будинків, господарчих будівель, лазень та, навіть, загиблі та травмовані. Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру.

Білоцерківське РУ ГУ ДСНС України у Київській області