Позачергове засідання виконавчого комітету

|  18. 01. 2024

18 січня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради. Під час якого було прийнято рішення «Про деякі питання роботи позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Білоцерківському районному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки».

Дане рішення було прийняте відповідно Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», наказу Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 року №402 «Про затвердження Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України» (зі змінами), з урахуванням рішення виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 22 лютого 2022 року №98 «Про забезпечення роботи позаштатної постійно діючої військово-лікарської комісії при Білоцерківському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки».

Як зазначила перший заступник міського голови Інна Новогребельська, рішення приймається у зв’язку зі зміною графіку роботи військово-лікарської комісії, відповідно до наказу Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації №1693 від 21.12.2023 року, а також на виконання Протоколу №237 засідання оперативного штабу оборони Київської області від 15 січня 2024 року, яким передбачена  організація роботи військово-лікарських комісій у підпорядкованих районах на базі цивільних закладів охорони здоров’я.